Travitious - Piedzīvojumu platforma Latvijas dabas krāšņumu atklāšanai

Nav atbilžu
kver
Nav tiešsaistē
Kopš: 28/06/2020
Ziņas: 1
Manīts: pirms 12 ned

Sveiciens Ceļakājiešiem,

Esmu Kristaps, piedzīvojumu platformas Travitious līdzdibinātājs. 

Cik gan bieži mēs neesam bijuši situācijā, kad brīvdienu plānu sastādīšana prasa ievērojamas pūles? Travitious aicina ikvienu ļauties spontāniem vai mazāk spontāniem piedzīvojumiem, tādējādi atklājot Latvijas dabas pērles.

Travitious viens no galvenajiem mērķiem ir veicināt drošu tūrisma organizēšanu sociālās distancēšanās apstākoļos. Platformā izvietotie piedzīvojumi ļauj tūristiem vai vietējiem iedzīvotājiem atklāt jaunas vai uzzināt ko jaunu par jau iepriekš zināmām vietām. Katrs piedzīvojums ietver sevī dažādu punktu apmeklēšanu, bet, lai šajos punktos nokļūtu, jāatšķetina dažādas mīklas, kas paslēptas katra punkta aprakstā. Travitious piedzīvojumi sniedz ne tikai fizisku atpūtu, bet tie ir arī kārtīga meditācija prātam.

Šobrīd platformā atrodami gan lietotāju veidoti piedzīvojumi, gan piedzīvojumi, kas radīti sadarbībā ar pašvaldībām. Darbs pie jaunu piedzīvojumu izveides aktīvi turpinās, tuvākajā laikā gaidāmi daudzi jauni pārsteigumi.

Vai Tu jau esi izmēģinājis kādu Travitious piedzīvojumu vai par platformu uzzini pirmo reizi? Ļoti novērtēsim atgriezenisko saiti - kas patīk/nepatīk, patīkami pārsteidz vai, gluži pretēji, rada šaubas. Šāda atgriezeniskā saite mums palīdz kļūt labākiem un radīt risinājumu, kas palīdzētu ikvienam piedzīvojumu meklētājam. 

Lai forši,

Kristaps