Šrilanka — lielisks gids Danuška

12 atbildes [Pēdējā ziņa]
mikus84
Nav tiešsaistē
Kopš: 20/02/2013
Ziņas: 26
Manīts: pirms 24 ned

Sveiki! nevarēju neuzrakstīt, bet labākais ceļojums pēdējo 10 ceļošanas gadu laikā… un lielā mērā pateicoties gidam, ko iesaku visiem, ja kāds taisās uz to pusi: hemal_dhanushka [at] yahoo [dot] com +94 (77) 201 0374. Cenas tiešām pieticīgas, bet iespēja paskatīties, kā dzīvo vietējie, tas bija neaprakstāmi.

Ja kādi jautājumi, rakstiet! Paldies.

daidzinieks
Nav tiešsaistē
Kopš: 06/01/2013
Ziņas: 2
Manīts: pirms 1 gads

Sveiki.

Lūdzu uzraksti par cenām šim pakalpojumam, vai jūs jau sagaidīja l

idostā, kurš izvēlējās viesnīcu, cik maksāja? Paldies.

Lona
Nav tiešsaistē
Kopš: 21/03/2015
Ziņas: 3
Manīts: pirms 20 ned

Sveiki, 

Vēlētos saņemt informāciju par cenām un kas tajās ietilpa? Vai var ņemt gidu uz daļu ceļojuma laika?

Shura80
Lietotāja Shura80 attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 02/11/2009
Ziņas: 525
Manīts: pirms 17 st

no manis arī rekomendācija par Danušku!

Mēs izmantojām Danušku pusi ceļojuma (viņš sagaidīja mūs jau lidostā), līdz dienvidu pludmalēm, kur mēs palikām pļunčāties uz savu roku apt 1 nedēļu. Pēc 1 nedēļas viņš ieradās, lai mūs paņemtu un aizvestu uz lidostu. Cena bija tiešām ļoti maza, ieskaitot plānošanu, automašīnu (degviela, utt), viņa paša pakalpojumus (ieskaitot viņa vajadzībām viesnīcu, ēšanu). Cik atceros, tad cena bija ~50 Eur/dienā uz visiem. Pa ceļam viņš vēl nobūko viesnīcas, utt. 

mikus84
Nav tiešsaistē
Kopš: 20/02/2013
Ziņas: 26
Manīts: pirms 24 ned

ok

mikus84
Nav tiešsaistē
Kopš: 20/02/2013
Ziņas: 26
Manīts: pirms 24 ned

daidzinieks rakstīja:

Sveiki.

Lūdzu uzraksti par cenām šim pakalpojumam, vai jūs jau sagaidīja l

idostā, kurš izvēlējās viesnīcu, cik maksāja? Paldies.

Olorenso
Nav tiešsaistē
Kopš: 02/09/2012
Ziņas: 19
Manīts: pirms 23 ned

Labdien! Šajās atskaitēs ieguvu vērtīgu informāciju savam Šrilankas ceļojumam, attiecīgi uzskatīju par nepieciešamību padalīties ar savu vērtīgo pieredzi attiecībā uz vietējiem šoferiem+gidiem vienā personā. Vienā no celakaja.lv forumiem bija ieteikums izmantot vietējo gidu Danušku. Paldies par ieteikumu, jo esam ļoti apmierināti ar viņa pakalpojumiem, viņš padarīja daļu no mūsu ceļojuma īpašu. Gribēju jau viņu rezervēt ceļojuma sākumā, bet viņš bija aizņemts. Jau esot uz vietas Šrilankā vienojāmies par 4 dienām no 3.-6.janvārim, bet beigās vēl paņēmām klāt vakardienu 7.janvāri. Lai arī Danuškam nav oficiālā gida licence, viņš ir ļoti zinošs, bet galvenais ļoti patīkams ceļabiedrs, kas ir svarīgi, ņemot vērā, ka lielāko dienas daļu pavadījām kopā. Danuškam ir laba angļu valoda, mūsu ģimenei bija ļoti viegli ar viņu komunicēt. Patika, ka viņš arī netēloja pārgudro - kaut ko nezināja precīzi, tā arī atbildēja. Ļoti daudz stāstīja par vietējo dzīvi, ikdienu, dabu un vēsturi. Neatbildēja tikai uz mūsu jautājumiem, bet pats bija arī proaktīvs. Viņa standarta likme bija 60$ dienā, bet tā kā ņēmām tikai uz 4 dienām, tad vienojāmies par 300$ par pirmajām 4 dienām, par 5.dienu samaksājām 60$. Pēc tam vēl "notipojām" 10$ par katru dienu un šajā reizē man nebija ne dolāra žēl. Viņa likmē bija iekļauti visi uz viņa attiecināmie izdevumi, t.sk. viņa dzīvošana, ēšana, auto benzīns un ceļa maksas. Izmantojām ļoti konfortablu Toyota busiņu.

Mūsu maršruts bija Ella apkārtne (Ella rock, Little Adam's peak, daudzie ūdenskritumi, Ravana caves, tempļi), Nuwara Eliya apkārte, t.sk. brauciens ar vilcienu, Horton plains, Piduruthagala virsotne (augstākais punkts Šrilankā), Kitulgala raftings un pēdējā dienā Colombo un Negombo iepazīšana. Ja varētu atgriezt laiku atpakaļ, būtu viņu jau rezervējis laicīgi mūsu ceļojuma sākumam un kopā ar viņu izbraukājis Pinwala, Kandy, Matale, Dambula, Sigiriya, Polonnaruwa, Anaradhapura. Vēlāk viņš mūs nogādātu uz Dienvidu pludmalēm un pēc pauzes sāktu ceļojumu caur Sinharaja forest, Udawalawe nacionālo parku un tad tikai pievienotos Ella.

Diemžēl ceļojuma sākumā mums bija dažādi šoferi, daži no viņiem sevi pašludināja par gidiem, bet īstenībā muti nevarēja atvērt, kur nu vēl kaut ko pastāstīt, tad Danuškas satikšana bija kā laime pilnmēness naktī. Noteikti iesaku un ja kādi jautājumi, droši jautājiet.

Viņa kontakti: 
Dhanushka Hemal (34 gadi)
epasts: hemal_dhanushka [at] yahoo [dot] com
telefons: +94 (77) 752 1913

Janochka
Nav tiešsaistē
Kopš: 18/10/2011
Ziņas: 689
Manīts: pirms 1 d

Galvenais pirms tam pārliecināties, ka būs viņš pats. Jo sarakstījos ar Dhanushku, bet uz vietas par pārsteigumu atbrauca cits, ar ko nebijām galu galā apmierināti.

Olorenso
Nav tiešsaistē
Kopš: 02/09/2012
Ziņas: 19
Manīts: pirms 23 ned

Nu citiem tad noteikti tā arī jānostāda, ka interese ir tikai par viņu. Mums viņš ceļojuma 1.daļā nevarēja pats un tā arī pateica, ka var sarunāt citu, kam mēs nepiekritām.

Juris
Nav tiešsaistē
Kopš: 29/10/2008
Ziņas: 16785
Manīts: pirms 7 st
Kur: RIX

Vai viņš beigās palūdz, lai ieliek forumā labu atsauksmi? Wink

Janochka
Nav tiešsaistē
Kopš: 18/10/2011
Ziņas: 689
Manīts: pirms 1 d

3 atsauksmes! Grin

switchs
Lietotāja switchs attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 21/02/2012
Ziņas: 520
Manīts: pirms 5 ned

Vai gids ņem vienu cenu par 2 cilvēkiem un citu ja ir 4 cilvēki? 

Es paprasīju vispār cenu viņš pateica 100 eiro, bet ar hoteli iekšā. Pateicu ka esam 4 un hoteļu paši plānojam pateica 70 eur dienā. Kāda pieredze par degunu skaitu? Nevar saprast, jāspiež zemē cena vai jāsaka paldies par dāsno piedāvājumu Smile

Vai varbūt vēl jāpainteresējas pie gidiem, lai saprastu tirdziņu.

esforsaa
Nav tiešsaistē
Kopš: 11/06/2018
Ziņas: 1
Manīts: pirms 1 ned

Šrilankā aizbraucām četratā – jaukā meiteņu kompānijā, doma bija sākumā apbraukāt salas galvenās apskates vietiņas un tad nedēļu pavadīt Gallē – atpūsties un pasauļoties pie okeāna. Smile

Uzzinājām par Danušku internetā, un ne mirkli nenožēlojam, ka izvēlējāmies tieši viņu. Visu parādīja, pastāstīja un atbildēja uz pilnīgi visiem jautājumiem, izvadāja, ja vajadzēja kaut kur piestāt, tad pagaidīja, katrā ziņā savu darbu viņš dara uz 100, ja ne pat 200%. Tiešām superīgs cilvēks, kurš dara savu darbu no visas sirds, un patiešām arī tagad pēc ceļojuma visas ceram uz atkal satikšanos ar viņu un viņa ģimeni. 

Nooooteikti iesakam!