Sportistu sponsorēšana, palīdzot nopirkt lētākas aviobiļetes

Nav atbilžu
RX
Lietotāja RX attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 04/07/2009
Ziņas: 3895
Manīts: pirms 1 d
Kur:

Karatistiem ir sācies skrējiens pēc reitingu punktiem, lai kvalificētos olimpiādei, un mums ir lielas cerības Tokijā redzēt K. Kalniņu, kurš savā svara kategorijā būs top 5 pasaulē, kad pieskaitīs pirms nedēļas Dubaijā izcīnītās bronzas punktus. Viņu finansiāli atbalsta arī valsts, tāpēc atliek tik trenēties. No Latvijas dalībai premjerlīgu cīņās, kur vēl bez EČ un PČ dala reitingu punktus, kvalificējās vēl 2 Latvijas sportisti, t.sk. mana māsa, kura pirms gada izcīnīja bronzu junioru EČ. Viņai gan cīņas pieaugušo konkurencē vēl tikai sākušās, tāpēc šogad pārsvarā par saviem līdzekļiem jābraukā līdzi pieredzes gūšanai, lai pēc pāris gadiem saprastu, vai viņa spēj konkurēt ar pasaules labākajām karatistēm. Un to braucienu būs daudz, tāpēc bez ģimenes un sponsoru atbalsta neiztikt.

Ceru arī uz jūsu atbalstu lētu biļešu atrašanā, jo, kā pirms gada rakstīju, cenas starpība un patērētais laiks arī ir ziedojums.

Tad nu pirmais tests ceļakājiešiem sakombinēt pēc iespējas ērtāku un lētāku lidojumu uz/no Belgradas, lai 3 sportisti izlidotu 8. maijā (vēlams ne pašu agrāko reisu, bet ~dienas vidu) un atgrieztos 14.maijā.

Vēl ir neizmantotas Amex kartes.

Sacensības notiek Novi Sad ārpus Belgradas, tāpēc var meklēt arī uz kādu tikpat tuvu lidostu. Pagaidām lētākais&ērtākais maršruts ir caur Vīni, bet es ticu Ceļakājas maģijai, ka var atrast ko lētāku un tikpat ērtu.