Pamira kalni - piedzīvojums ar AdventureLab

4 atbildes [Pēdējā ziņa]
AdventureLab
Nav tiešsaistē
Kopš: 02/08/2019
Ziņas: 3
Manīts: pirms 1 gads

Pēdējā brīža piedāvājums un Supercena!

Pamira Lielceļa piedzīvojums tikai par 999 EUR, pēdējās 2 vietas!

Pieteikšanās līdz 4.augustam, 
izlidojam 21.augustā,
atgriežamies 2.septembrī.

Dosimies ceļā ar džipiem un mazajām mugursomām. Nakšņosim pie vietējiem un baudīsim šo kolorīto reģionu. Tev patiks!
Ja interesē raksti info [at] adventurelab [dot] lv

---------------------
Piedzīvojums leģendārajā Tadžikistānas un Kirgizstānas Pamira lielceļā

Pamira lielceļš - piedzīvojums Tev, ja vēlies izbaudīt vienu no skaistākajiem ceļiem pasaulē, kas gan nāk komplektā ar neskaitāmām bedrēm, dažviet tikai pārdesmit centimetrus no upes kraujas, šķērsot kalnu pārejas, kas ved augstāk par Šveices Alpu augstāko virsotni. Izbaudīt tadžiku mājas, kur grīda ir gan pusdienu galds, gan gultas vieta, kur elektrība mājās ir privilēģija. Un pats labākais – pāris simtu kilometru garumā, upes otrā krastā ir vērojama pavisam īsta Afganistāna ar nobirām kaisītu kalnu taku paralēli upei, māla kleķu ciematiem, mežonīgiem ganiem, sievām kas mazgā paklājus, vīriem uz mocīšiem un puikām kas spēlē futbolu. Iedvesmai – ieraksti google „Pamir highway”!

Datumi: 21.augusts - 2. septembris 2019

Brauciena izmaksas: 1395 EUR (orginala cena)

Vairāk informācijas un brauciena plāns: https://www.adventurelab.lv/aktivitates/pamira-lielcela-piedzivojums-tadzikistana-kirgizstana

zaksis
Nav tiešsaistē
Kopš: 09/02/2011
Ziņas: 5216
Manīts: pirms 31 min

REKLĀMA UN SPAMS

propers
Nav tiešsaistē
Kopš: 19/06/2014
Ziņas: 2971
Manīts: pirms 18 min

Kāpēc jāmaksā 1000 eiro, lai padzīvotu bez elektrības? Pie Latvenergo elektrības atslēgšanu var sarunāt lētāk. Un arī Latvijas laukos ir vietas kur elektrības nav.

Viestursp1
Nav tiešsaistē
Kopš: 25/02/2013
Ziņas: 6465
Manīts: pirms 5 st

propers rakstīja:

Kāpēc jāmaksā 1000 eiro, lai padzīvotu bez elektrības? Pie Latvenergo elektrības atslēgšanu var sarunāt lētāk. Un arī Latvijas laukos ir vietas kur elektrības nav.

Nemaz jau tā LAST MINUTE cena nav tik astronomiska. Aviobiļete vien maksātu ap 500 EUR, jo uz to Vidusāzijas galu pamatā lido vai nu TK vai arī pa kādai no daudzajām krievu aviokompānijām, kuras Maskavā ne vienmēr labi konektējas ar lidojumiem uz LV. Acīmredzot tas Vidusāzijas gals kā padomju laikā bija bez elektības, tā arī tagad nav īpaši mainījies. Ja pārvietojas ar īrētiem džipiem gandrīz katru dienu kā rakstīts programmā, tad vairāk kā 10 dienu braucienam tas "ceņņiks" ir tīri pieņemams. Bolīvijas sāls tuksneša tūre ar noslēgumu Čīlē (brauciens ar džipiem, bet nakšņošana ļoti "bāziskos" apstākļos ar elektrības atslēgšanu naktīs) tāpat maksāja savus 45-50 USD/dienā. Pamirs sanāks tādās pašās cenās.   

AdventureLab
Nav tiešsaistē
Kopš: 02/08/2019
Ziņas: 3
Manīts: pirms 1 gads

Paldies, Viestur, par komentāru. Grupiņu nokomplektējām un mums gāja fantastiski un ir doma nākamgad atkārtot braucienu uz Pamiru ar dažām izmaksām. Lai gan Tadžikistāna ir viena no nabadzīgākajām valstīm pasaulē, degviela tāpat maksā ap 80 centiem, nemaz nerunājot par vecām automašīnām un īpaši bezceļu džipiem. Cenā iekļauts arī iekšējais pārlidojums un aviobiļete RIX-DUS FRU-RIX maksā pat vairāk kā norādīts. 

Elektrība daudzos miestos ir tikai no ģenerātora, ko ieslēdz konkrētos laikos. Vietējie iztiek ar mazām saules baterijām, auto akumulātoriem un led spuldzītēm.