Maroka mans apraksts, varbūt kādam noder

Nav atbilžu
Indzhuks
Nav tiešsaistē
Kopš: 17/05/2012
Ziņas: 59
Manīts: pirms 20 ned

1. mēs lidojām ar ryanair līdz Fesai caur briseli, fesas lidostā mūs jau gaidīja mašīna, ko bijām rezervējuši internetā (21euro par dienu), man bija sastādīts plāns, pie kura norunājām pieturēties, bet, ja kas visu var arī mainīt, ja kaut kas pa ceļam iepatiksies. devāmies ceļā

2. nākamais mērķis Merzouga tuksneša kāpas pa ceļam sapirkāmies apelsīnus un sapratām, ka brauksim kamēr apniks, baigi nesteidzāmies, bet baigi arī nekur nekavējamies, nolēmām, ka līdz vakaram būsim tuksnesī, Erfoudā novirzījāmies no galvenā ceļa, jo pilsētā tika veikts remonts, kas sajauca mums prātu.  kad bijām sapratuši, ka vairs neesam uz galvenā ceļa, kas ved uz merzougu, jau bijām tuksnesī, kur arī it kā ir ceļš, tā mēs izbaudījām parīze dakāra piedzīvojumu, virzienu ievērojām, jo mums palīdzēja navigators. Nakts tuksnesī skaistā viesnīcā.

3. Nākamais apskates punkts bija Todra Gorge, ļoti skaista vieta. Vienīgi nepatika, ka tas ir tūristu objekts, tad arī diezgan uzmācīgi un mazliet nekaunīgi štruntu tirgoņi.

4. pēc tam devāmies okeāna virzienā, pa ceļam palikām Ouarzazatē (diezgan skaista pilsēta).

5. tad devāmies uz Sidi Ifni, palikām tur 3 dienas, jo ļoti iepatikās tā pilsētiņa, blakus pilsētai ir skaistas sarkanas klintis pie okeāna (Mirleftā), visā pilsētā ir lētas viesnīcas, paņēmām lielo numuru ar labierīcībām pa 18 euro/nakts okeāns pie paša loga, un lejā barčiks, kur bija diezgan lēts alus un mājas vīns.

6.nākamais punkts bija ceļš no Taroudant līdz Asni, skaists un asinis stindzinošs kalnu ceļš, Asni ciemā nogriezāmies uz Ilmill un uzbraucām diezgan augstu kalnos, kur atkal palikām diezgan labā un lētā viesnīcā.

7. Tālāk uz Azilal, pa ceļam apskatot Ouzoud ūdenskritumu, palikām pa nakti Azilal, nepatika tā pilsēta. Viesnīcu bija diezgan grūti atrast.

8. nākamais pieturas punkts Moley Idriss un tuvumā esošais Volubilis, tur palikām 3 dienas, patika tā pilsētiņa, vienā pēcpusdienā aizbraucām apskatīt arī Mekness, moderna, pavisam cita Maroka.

9. Bija doma aizbraukt tālāk uz ziemeļiem līdz jūrai, bet izlēmām par labu Fesai.

10. Fesa 3 dienas nakšņojām riadā, kas arī ir sava veida piedzīvojums.

 

Tā nu galvenie pieturas punkti, nobraucām daudz, brīžam lielā tempā, bet pa laikam, kad ainava jau aiz loga sāk apnikt, tad gribas tikai braukt un tikt kaut kur, kur ir kas savādāks. Kontrasti baigie. Kopumā bijām 2 nedēļas

Ja kas jautājams, jautājiet