Lēti lidojumi biznesa un pirmajā klasē

73 atbildes [Pēdējā ziņa]
zaksis
Nav tiešsaistē
Kopš: 09/02/2011
Ziņas: 4669
Manīts: pirms 8 st
Lei Fengs
Lietotāja Lei Fengs attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 26/07/2013
Ziņas: 4058
Manīts: pirms 5 st

 Emirates sasparojušies ar kaut kā jauna ieviešanu! It kā biznesnieks, bet maķenīt reņģēdājs arī. Economy business https://thepointsguy.com/news/emirates-rolls-out-no-frills-business-class-fares/

 Kuriem aktuāli, variet papētīt. 

 2019 VIS, BUS, LAB, IZT, IKS, BEZ, JAM, PAD, RAC, KAS, DAR, TAS, FLY

 

Juris
Nav tiešsaistē
Kopš: 29/10/2008
Ziņas: 19321
Manīts: pirms 1 st
Kur: RIX

https://www.turkishairlines.com/en-int/campaigns/experience-the-privileg...

Labas cenas Turkish lidojumiem uz Bangkoku biznesa klasē no Rīgas, bet īpaši no Viļņas un Tallinas:

Biļetes pārdošanā no 2019. g. 19. sep — 13 okt.

Lidojumi 2019. g. 19. sep — 2020. g. 20. mai.

No / Uz

Hanoja

Dāresalāma

Puketa

Dubaija

Male

Mahe

Bangkoka

Hošimina

Mehiko

Tbilisi

Rīga

EUR 1900

EUR 2800

EUR 1900

EUR 1200

EUR 2600

EUR 2500

EUR 1500

EUR 1700

EUR 2300

EUR 790

Tallina

EUR 1900

EUR 2000

EUR 1400

EUR 1200

EUR 2500

EUR 2500

EUR 1200

EUR 1800

EUR 2300

EUR 990

Viļņa

EUR 1900

EUR 2000

EUR 1400

EUR 1200

EUR 2500

EUR 2500

EUR 1200

EUR 1800

EUR 2300

EUR 990

Juris
Nav tiešsaistē
Kopš: 29/10/2008
Ziņas: 19321
Manīts: pirms 1 st
Kur: RIX

No Viļņas viņi nav ielikuši 1200 EUR cenu uz BKK, reāli ir tāpat kā no RIX 1500 EUR. No Tallinas gan var par 1200 EUR aizlidot. Smile

Patiesībā no Viļņas ir tā: 

Bangkoka 1500 EUR
Puketa 1500 EUR
Mehiko 1600 EUR (daudz labāk kā solītie 2300 EUR Smile Par 15 stundu lidojumu IST-MEX lieliska cena)

Hošimina 1800 EUR
Hanoja 1900 EUR
Dāresalāma 2100 EUR
Male 2100 EUR
Mahe 2600 EUR

Juris
Nav tiešsaistē
Kopš: 29/10/2008
Ziņas: 19321
Manīts: pirms 1 st
Kur: RIX

Uz Kankūnu arī ~1600 EUR no VNO.

Juris
Nav tiešsaistē
Kopš: 29/10/2008
Ziņas: 19321
Manīts: pirms 1 st
Kur: RIX

Vēl no Viļņas biznesa klasē uz Centrālameriku un Dienvidameriku:

  • Bogota (BOG, Kolumbija)
  • Buenosairesa (EZE, Argentīna)
  • Karakasa (CCS, Venecuēla)
  • Havana (HAV, Kuba)
  • Panama (PTY, Panama)
  • Sanpaulu (GRU, Brazīlija)

Viss par ~1600 EUR. Smile Var taisīt open-jaw, dabūt viesnīcu 2 nakšu stopoveram Stambulā un visus pārējos Turkish labumus.

Var pat papildus Stambulai piestāt Amerikā:

2 STOPOVERS PERMITTED IN EACH DIRECTION
       1 IN SAO
       1 IN PTY
       1 IN BOG
       1 IN TURKEY

Rezultātā var sakombinēt tādu monstru:

Skaidrojums — No Viļņas uz Mehiko, open jaw, atpakaļ no Buenosairesas; turpceļā stopover Stambulā, atpakaļceļā stopover Sanpaulu un Stambulā.

Buicis
Nav tiešsaistē
Kopš: 29/10/2008
Ziņas: 4540
Manīts: pirms 6 st
Kur: RIX.

Juris rakstīja:

Uz Kankūnu arī ~1600 EUR no VNO.

Njaa. Žēl ka nebija šis agrāk. Būtu ņēmis VNO-CUN. Bet nu jau neko. Ir cits variants iepirkts.

2019: RIX, FRA, LIN, BGY, ORY, FDF, CDG, WAW, AMS, AUH, KRK, CPH, ALC, STN, MCO, HEL, JFK, CUN.
http://my.flightmemory.com/buicis

 

 

Māris
Nav tiešsaistē
Kopš: 08/04/2009
Ziņas: 3315
Manīts: pirms 4 st

Nujā, uz Meksiku forša cena. Pirms diviem gadiem no Rīgas uz SFO 1500 eur bija standarta cena turku biznesa klasē, tagad gan vairs ne.

Buicis
Nav tiešsaistē
Kopš: 29/10/2008
Ziņas: 4540
Manīts: pirms 6 st
Kur: RIX.

Ilgi pētīju biznesa klases cenu no AMS uz CUN ar Aero Mexiko.  Cerēju ka šeit ko izdosies dabūt, bet nebija manos datumos : https://www.secretflying.com/posts/business-class-from-amsterdam-netherlands-to-cancun-or-mexico-city-mexico-from-only-e1226-roundtrip/

2019: RIX, FRA, LIN, BGY, ORY, FDF, CDG, WAW, AMS, AUH, KRK, CPH, ALC, STN, MCO, HEL, JFK, CUN.
http://my.flightmemory.com/buicis

 

 

Linca
Nav tiešsaistē
Kopš: 11/10/2009
Ziņas: 2858
Manīts: pirms 6 st

No šīs pašas tēmas TLL-BKK RT 1072 eur: https://www.secretflying.com/posts/business-class-from-tallinn-estonia-to-bangkok-thailand-for-only-e1072-roundtrip/

becina
Nav tiešsaistē
Kopš: 17/04/2009
Ziņas: 269
Manīts: pirms 5 st

Tikko nopirku uz Taivānu no Rīgas  ar Qatar airways 1360 eur. OJ  RIX-HEL-DOH-HKG- TPE  atpakal no KHH. Iemēģināšu Qsuites. Uz Hkg ap 1230 Eur redzēju.

becina

Viestursp1
Nav tiešsaistē
Kopš: 25/02/2013
Ziņas: 5932
Manīts: pirms 5 st

OSL- BKK biznesa klase ar SAS (īsie lidojumi) + Air China (garie pārlidojumi), sākot no 446 EUR!!! visu HIGH SEASON laiku, izņemot ZS un Jauno gadu, atrod arī MATRIX un ir arī atsevišķi datumi pa ZS un Jauno gadu ar atgriešanos līdz pat 14.01.2020., neprotu ievietot MATRIX zemāko cenu kalendāru, šeit saite uz MATRIX kalendāru:

https://matrix.itasoftware.com/#calendar:research=OSLBKK-BKKOSL

https://www.fly4free.com/flight-deals/europe/crazy-hot-business-class-fl...

VALID FOR TRAVEL COMMENCING DEPARTURE OF FIRST INTERNATIONAL SECTOR ON/BEFORE 31AUG 20.

Appears to be a misfiled base fare – human error.

Itinerary
 
Oslo (OSL) to Bangkok (BKK) — Sat, Apr 11
Oslo (OSL) to Stockholm (ARN) — Sat, Apr 11
Air China 6883
Dep: 2:05 pm
Arr: 3:00 pm
0h 55m
Canadair RJ 900
Business (J)
 
OPERATED BY CITYJET
Layover in ARN
 
4h 10m
Stockholm (ARN) to Beijing (PEK) — Sat, Apr 11
Air China 912
Dep: 7:10 pm
Arr: 9:45 am
8h 35m
Airbus A330
Business (R)
 
Layover in PEK
Sun, Apr 12
9h 50m
Beijing (PEK) to Bangkok (BKK) — Sun, Apr 12
Air China 979
Dep: 7:35 pm
Arr: 11:40 pm
5h 5m
Airbus A321
Business (R)
 
 
Bangkok (BKK) to Oslo (OSL) — Wed, Apr 22
Bangkok (BKK) to Beijing (PEK) — Wed, Apr 22
Air China 980
Dep: 1:00 am
Arr: 6:20 am
4h 20m
Airbus A321
Business (R)
 
 
Layover in PEK
 
7h 30m
Beijing (PEK) to Stockholm (ARN) — Wed, Apr 22
Air China 911
Dep: 1:50 pm
Arr: 5:20 pm
9h 30m
Airbus A330
Business (R)
 
Layover in ARN
 
1h 10m
Stockholm (ARN) to Oslo (OSL) — Wed, Apr 22
Air China 6816
Dep: 6:30 pm
Arr: 7:30 pm
1h 0m
Boeing 737
Business (J)
 
OPERATED BY SAS
   
   
Cost per passenger (including taxes & fees)
€554.68
Total cost for 1 passenger
€554.68
Viestursp1
Nav tiešsaistē
Kopš: 25/02/2013
Ziņas: 5932
Manīts: pirms 5 st

Posts #72 -  ķīnieši jau "uzlabojuši" cenu līdz nepilniem 2000 EUR.