Legoland Billund

Nav atbilžu
RX
Lietotāja RX attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 04/07/2009
Ziņas: 3326
Manīts: pirms 1 d
Kur:

Atgriezos no Billund un varu padalīties ar saviem novērojumiem par aktivitātēm un izmaksām.

Ceļš: RIX-BLL-RIX ar BT padārgs. Kaut arī PINS nupat devalvējās, iesaku izskatīt iespēju tos sakrāt ar dažādiem pirkumiem internetveikalos u.c. vietās. Bērniem vajag mazāk PINS. Atpakaļceļam biļetes var pirkt ar "hidden city", pērkot BLL-RIX-HEL vai ARN, vai kādu citu netālo lidostu. Pat uz Hamburgu man piedāvāja zem 70 EUR vienai personai, kad par tiešo reisu uz RIX prasīja 170 EUR..

Nakšņošana: Viesnīcas nenormāli dārgas mūsu maciņiem, bet ārēji tās (Propellen, Svanen u.c.) novērtēju kā kvalitatīvas. Ja nesanāk neko atrast caur Couchsurfing, var pamēģināt manis izmantoto Airbnb variantu. Tikai jāņem vērā, ka piedāvātie 69 EUR par nakti beigās ar cleaning fee un service fee pārtop par 90 EUR par nakti (istabiņa 2 personām). Citi ceļakājieši esot nakšņojuši netālajās Vejle un Grinsted, bet kopā ar autobusa biļetēm nekas lētāks man nesanāca, tikai lieks laika patēriņš.

Vienu nakti gan man izdevās "lēti" norezervēt Legoland Village Hostel par 123 EUR - iedeva 4-vietīgo koka namiņu bez tualetes un dušas. Nekas īpašs. Ja ir vēlme izmantot ciematiņa infrastruktūru, var iešmaukt arī tāpat (absolūti nekādas kontroles).

AKTIVITĀTES

1. Legoland - ieeja man ar bērnu izmaksāja ~50 EUR, izmantojot kuponu no Kellog iepakojuma. Uzreiz nopirku par 99 DKK/pers biļeti (kopā abiem ~27 EUR) arī nākamajai dienai (bet var izmantot 6 dienu laikā). Atrakcijas dažāda vecuma bērniem ļoti interesantas un ar 1 dienu var nepietikt. Visvairāk atrakcijas var izbaudīt, ja ir sasniegts augums vismaz 1,2m, bet īsākiem (īpaši zem 1m) ieeja vairākās atrakcijās liegta. Manam puikam 1,1m un netikām uz 3 atrakcijām.

2. Lalandia Aquadome - aizgājām trešajā dienā, kad Bilundā visu dienu bija tropiskā lietusgāze (vietām ceļš mājup bija pārplūdis un nācās brist basām kājām). Ieeja mums abiem izmaksāja 270+220=490dkk (~66 EUR). Ja ārā nelītu, droši vien tik ilgi tur nenosēdētu, tāpēc sanāca izmantot visu akvacentra darba laiku. Tur liels baseins ar pludmales imitāciju, kuru ik pa laikam kārtīgi saviļņo. Daudz un dažādas šļūkšanas trubas, t.sk. garākā Eiropā (vismaz tā bija rakstīts).

3. Lego House - atsevišķs aktivitāšu centrs Billundas centrā. Ieeja mums abiem, pērkot dienu iepriekš viņu mājas lapā, 2x199dkk (~54 EUR). Lego vēstures istaba pagrabstāvā, koks 3 stāvu mājas augstumā no lego klucīšiem centrā, dinozauru figūras 1:1 mērogā augšstāvā un vairākas aktivitāšu istabas pa perimetru. Vienā izveido zivtiņas figūru, noskanē to un palaid virtuālajā akvārijā, citās izveido figūriņas un mašīnās, un to visu ieskanē fotogalerijai, kurai tiec klāt caur aplikāciju. Interesantākais bija veidot pašiem savu īsfilmu ar daudziem stopkadriem, izmantojot pašu izveidotus tēlus. Vēl vienā istabā bija iespēja vadīt lego robotus, izpildot misiju. Padārgi, bet puikam ļoti viss patika.

CITAS ATLAIDES - saņēmām bezmaksas BE HAPPY PASS karti, kura dot iespēju Legoland saņemt 10% atlaidi fotogrāfijām, Lalandia centrā bezmaksas slidošanas nodarbību un izveidotās zivtiņas figūru varēs bez maksas paņemt Lego House. Vienu neizlietotu karti paņēmu līdzi. Ja vajag, dodiet ziņu PM.

Ceru, ka noderīga informācija. Man viss izmaksāja 119 EUR + 10500 PINS (atceļā par PINS pietika tikai bērnam, pašam hidden city), par naktsmītnēm 2 naktis Airbnb, izmantojot stafetes atlaidi, 158 EUR un 1 nakts Legoland Village Hostel par 123 EUR un ieejas 197 EUR, t.sk. 2d Legoland. Pavisam kopā ~600 EUR.

2021: COO, ABJ, MBA, NBO, JTR, NVE, FMM, ATH, SAW, IST, KBP, CDG, BRU, DUB, RIX