Laiskotava FRA, ORD un EWR

9 atbildes [Pēdējā ziņa]
Linca
Nav tiešsaistē
Kopš: 11/10/2009
Ziņas: 2403
Manīts: pirms 11 st

Attapos, ka neesmu izpētījusi Star Alliance lounge iespējas šajās lidostās un tūlīt jau jālido, un, sākot lasīt forumus ar atsauksmēs, tur to laiskotavu ir milzīgs daudzums. Vai kāds no savas pieredzes var ieteikt kuras no laiskotavām ir labas/pieejamas ar LH biznesa biļeti FRA (ne-Šengena), ORD un EWR? Paldies!

Juris
Nav tiešsaistē
Kopš: 29/10/2008
Ziņas: 17824
Manīts: pirms 1 st
Kur: RIX

AirCanada laiskotava Frankfurtē ļoti patika (īpaši salīdzinot ar LH neskaitāmajām pārbāztajām buisness lounge), tikai skaties, vai tā Tev parocīga.

Linca
Nav tiešsaistē
Kopš: 11/10/2009
Ziņas: 2403
Manīts: pirms 11 st

O, paldies! Papētīšu, kur ir, man 4 h starp lidojumiem, gana daudz, lai pablandītos apkārt.

Māris
Nav tiešsaistē
Kopš: 08/04/2009
Ziņas: 2856
Manīts: pirms 2 st

Varētu vispār kādu vienoto tēmu par laiskotavām, citādi izmētāts pa visu Ceļakāju.  

LHR ļoti laba United laiskotava 2.terminālī - bārs ar perfektiem kokteiļiem, vislabākās dušas, kādas pagaidām esmu redzējis (stilīgas, kvalitatīvi šampūni/dušas želejas utt. un mazajās pudelītēs, kas mūsdienās ir retums), tiešām garšīga pārtika (ne pārāk liela izvēle, bet viss labs, šodien daudz tajiešu ēdienu), plaša, ar lieliem logiem un skaistu skatu. Vienīgais trūkums - cilvēki jau zina, ka viņa ir laba, tāpēc nav īpaši tukša.

Māris
Nav tiešsaistē
Kopš: 08/04/2009
Ziņas: 2856
Manīts: pirms 2 st

Vobšem, ja Juris izveidotu tēmu, es varētu ierakstīt par RIX, dažām FRA laiskotavām, NRT NH, LHR 2.termināļa UA, SQ un LH laiskotavām. Un, protams, IST TK. Vārdu sakot, viss, kas attiecas uz *A.

Māris
Nav tiešsaistē
Kopš: 08/04/2009
Ziņas: 2856
Manīts: pirms 2 st

Ierakstu par WAW Polonez laiskotavu. Var diezgan labi paēst, man likās garšīgi, ir arī šādi tādi siltie ēdieni. Tā subjektīvi man likās, ka var paēst labāk nekā Lufthansas standarta laiskotavā (kaut gan par to var strīdēties), bet ir viens liels trūkums, ka šī laiskotava laikam vienmēr ir nenormāli pārpildīta. Un pārpildīta nevis tādā "pietrūkst miera un klusuma" līmenī, bet pakāpē, kad reāli nav, kur apsēsties, un visi viens otram kāpj uz galvas. Taču ir viens knifs - ēdināšanas zonas aizmugurē ir ne pārāk uzkrītošas durvis uz LOT Elite lounge, kas (cik pēc tam palasīju, šo laikam daudzi nemaz nezina) ir pieejama arī Star Alliance Gold pasažieriem. Diemžēl šo otru iekšējo laiskotavu atklāju tikai tad, kad jau praktiski bija jādodas prom, bet tomēr iegāju izpētīt un ievēroju, ka tur ir nedaudz plašāka pārtikas un dzērienu izvēle un pati laiskotava salīdzinoši ne tik piebāzta. Turklāt tālākajā galā ļoti ērti izvelkamie klubkrēsli, kuros var forši atlaisties.

Buicis
Nav tiešsaistē
Kopš: 29/10/2008
Ziņas: 4260
Manīts: pirms 3 st
Kur: RIX.

Es WAW parasti izvēlos Preludium lounge.  (pāris reizes gan viņa esmu tik bijis).  Nav trāpījies uzskriet cilvēku pūļiem. Ir neliela un omulīga laiskotava ar diezgan labu ēdienu un dzērienu izvēli.

2019: RIX, FRA, LIN.
http://my.flightmemory.com/buicis

 

 

Gigi
Nav tiešsaistē
Kopš: 19/01/2010
Ziņas: 414
Manīts: pirms 8 st

Pagājušajā nedēļā WAW izmantoju laiskotavu aiz robežkontroles - forša un veselīga pārtika, maz cilvēku... iespaids pat bija ļoti ok Smile

Tai pat laikā Rīgas laiskotavā turku kafiju izsniedz dubultporcijās lielajā krūzē, jo oriģinālās turku kafijas krūzītes esot aiznesuši laiskotavas apmeklētāji 

Gigi

zahuj
Nav tiešsaistē
Kopš: 27/10/2009
Ziņas: 3041
Manīts: pirms 2 st

Māris rakstīja:

Taču ir viens knifs - ēdināšanas zonas aizmugurē ir ne pārāk uzkrītošas durvis uz LOT Elite lounge, kas (cik pēc tam palasīju, šo laikam daudzi nemaz nezina) ir pieejama arī Star Alliance Gold pasažieriem. Diemžēl šo otru iekšējo laiskotavu atklāju tikai tad, kad jau praktiski bija jādodas prom, bet tomēr iegāju izpētīt un ievēroju, ka tur ir nedaudz plašāka pārtikas un dzērienu izvēle un pati laiskotava salīdzinoši ne tik piebāzta. Turklāt tālākajā galā ļoti ērti izvelkamie klubkrēsli, kuros var forši atlaisties.

paldies par šo info, ļoti jau nu neuzkrītoši tā ieeja novietota. zinot, ka tur tāda ir, protams sanāca atrast.

vēl šajā LOT  laiskotavā ir šādi bezmaksas pakalpojumi:

 

 

ekze
Nav tiešsaistē
Kopš: 17/12/2013
Ziņas: 258
Manīts: pirms 2 d
Kur: WAW

Šajās LOT  laiskotavās ir sanācis būt daudz reižu  kādreiz gan Elite nebija *A gold biedriem, bet nu kopš ir vienmēr izvēlos šo. Ēdieni un dzērieni mazliet kvalitatīvāki. Bet nu populārākos laikos abas gan ir pilnas. Tajā ziņā nešengenas lounge nekad nav gadījies piebāzts.

2017: WAW, ARN, TXL, ORY, LAX, HNL, LHR, MUC, MAD, TLL, FRA, SGN, HAN, DAD, DOH, BRU AMS, CDG, CPH, ZAG, PRI, PEK, LJU, BKK, TST
2018: WAW, VLN, TLL, BRU, BCN, LED, SVO, MLA, TSE, OTP, ARN, ATH, AMS, FRA,