Kuršu kāpa

11 atbildes [Pēdējā ziņa]
cains
Nav tiešsaistē
Kopš: 15/05/2011
Ziņas: 4
Manīts: pirms 51 ned

Atvainojos par tik "piezemētu" jautājumu par Kuršu kāpas un Nidas apmeklējumu. Mani interesē nakšņošana kempingā- vienkārši un pa lēto. Cik meklēju, tad tikai vienu kempingu pie Nidas atradu. Vai tā var būt? Visi saka, ka sezonā tas pats pilns. Brauksim 2 pieaugušie un 2 jaunieši. Varbūt labāk pie Klaipēdas va Palangas ko meklēt? Nav plānots par nakti atstāt pāris simtu eiro, jo doma ir tikai nosnausties un braukt tālāk.

MartinsT
Nav tiešsaistē
Kopš: 26/02/2009
Ziņas: 157
Manīts: pirms 14 ned

pirms 2 gadiem tā arī bija, kempings padārgs (konkrētus ciparus neatceros) un ne pārāk labs - smukas zālītes vietā kempingu klāj putekļainas smiltis, viss ļoti saspiests utt utml.

kikr
Nav tiešsaistē
Kopš: 30/10/2008
Ziņas: 302
Manīts: pirms 1 gads

Nezinu par kempingiem, bet kā apmešanās vietu parasti izvēlos Palangu un uz Kuršu kāpu taisu dienas izbraukumu. Naktsmāju daudz un cenas zemākas nekā Kuršu kāpā.

aim
Nav tiešsaistē
Kopš: 06/05/2009
Ziņas: 27
Manīts: pirms 1 st

 Jap, labāk nakšņot pie Klaipēdas vai Palangas un taisīt dienas izbraucienu uz  Kuršu kāpu. Tur ieteiktu iznomāt velo (lēti) un ar tiem visu izbraukt, pēc tam kādā krodziņā paēst (arī lēti) un var braukt atpakaļ. Atpakaļceļā var pie kādas mājas piestāt un nopirkt "žuvis" (kūpinātās zivis) Smile

Iebraukšana Nidā pirms pāris gadiem 20 litus maksāja, jo skaitās dabas liegums. Atstāt auto uz ielām nedrīkst (dabas liegums), tikai speciāli norādītajās stāvvietās, mēs gan 1 lielo stāvvietu tikai atradām. 

aim

Elīza
Nav tiešsaistē
Kopš: 30/10/2008
Ziņas: 22
Manīts: pirms 1 ned

Viens kempings, nav īpaši lēts, bet manuprāt nemaz nav slikts (labierīcības tiek cītīgi uzkoptas).

http://www.kempingas.lt/en/index.php?pageid=7

Aizmigt, pamosties un brokastot Kuršu kāpā ir daudz patīkamāk par dienas izbraucienu no Klaipēdas, vai Palangas. 

cepelins
Nav tiešsaistē
Kopš: 21/05/2010
Ziņas: 309
Manīts: pirms 45 ned

Tur tiešām neviens kursis nav palicis. Vēl 20 gadus atpakaļ esot bijuši kuršu saimnieki ar siena šķūni un iespēju nakšņot.

switchs
Lietotāja switchs attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 21/02/2012
Ziņas: 585
Manīts: pirms 3 d

Kuršu kāpas ir ļoti skaista vieta. Braukt uz Palangu nav pareiza doma. Tur uz vietas paņem velo izbraukā visu, pasēdi krodziņos, garšīgi kūpinātas zivtiņas. Nu pa skaisto.

Dārgi gan tur nakšņot. Mēs dzīvojām kautkādā mājiņā, es saprotu, ka vietējie vnk izīrē savas istabas. Iekšā krimināli, bet nu cik ta daudz vaig lai tur pārnakšņotu.

Lei Fengs
Lietotāja Lei Fengs attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 26/07/2013
Ziņas: 6050
Manīts: pirms 2 st

 Vasaras mēnešos Kuršu kāpas apmeklējums ar auto maksās dārgāk: http://neringa.lt/index.php?-649588707

 Te vēl: http://ru.delfi.lt/news/live/dorozhaet-vezd-na-kurshskuyu-kosu.d?id=71090264

 Velomenam visi trumpji rokā! (stūrē un pedāļos)Smile

 

 

bbaiba
Nav tiešsaistē
Kopš: 31/05/2012
Ziņas: 8
Manīts: pirms 4 gadi

Nida tiešām ir ļoti skaista vieta, vienmēr prieks atgriezties. Ar naktsmītnēm gan lēti nav, jo vasarās tā ir ļoti populāra vieta gan pašu lietuviešu, gan vācu tūristu vidū. Tomēr ieteiktu palikt uz vietas, nevis, piemēram, braukt katru dienu no Klaipēdas/Palangas. Braukāšana tomēr, manuprāt, būs ļoti nogurdinoša. Turklāt vasarās iebraukšanas cenas auto arī nav tās lētākās (ja vien nebrauc ar velo). 

Mēs pagājušajā vasarā palikām nelielā studio tipa dzīvoklītī - Nidos stiege, cena bija ~EUR 60 par nakti. Ļoti vienkāršs, bet tikko izremontēts, tīrs un tuvu gan jūrai, gan centram. Iesaku, ja vajadzīga tikai vieta, kur pārnakšņot, bet vismaz ar minimālu komfortu. Starp citu, blakus 5 min. gājienā no turienes bija arī kempings. Izskatījās tīri dzīvespriecīgi, kempinga vidū bija korti, kur devāmies spēlēt tenisu. 

jtt
Nav tiešsaistē
Kopš: 15/11/2014
Ziņas: 3252
Manīts: pirms 4 st

Neringa ir fiziski ierobežota vieta (vietas ir tik, cik ir), jauna būvniecība arī tur ļoti ierobežota, ja ne aizliegta vispār. Bet apmeklētāju skaits pārsniedz iespējas vairākkārtīgi.

Transports uz/no Klaipēdas nebūs īpaši ilgāks un sarežģītāks kā no Pārdaugavas uz Berģiem Rīgā, bet ar savu rozīnīti prāmja veidolā. Tik nedaudz dārgāks. Tāpēc var arī dažas dienas šādi vizināties, vien pēdējais autobuss no Nidas jau 20.00, kas vasarā ir nežēlīgi agri.

Barts
Nav tiešsaistē
Kopš: 13/07/2015
Ziņas: 186
Manīts: pirms 2 d

Ņemot vērā, ka Nidā ir problēmas ar autostāvvietām, tad autobuss ir laba opcija.

Starp citu no Klaipēdas uz Nidu iet mazs kuģītis http://www.keltas.lt/en/lets-sail-to-nida-2/

Lei Fengs
Lietotāja Lei Fengs attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 26/07/2013
Ziņas: 6050
Manīts: pirms 2 st

 Jaunumi Kuršu kāpas iebraukšanas cenās utt. (krievu val.)https://ru.delfi.lt/news/live/letom-vezd-na-kurshskuyu-kosu-v-litve-podorozhaet-na-10-evro.d?id=83372683

 -jtt- kungam! Stintes (kuru es dēvēju par "korjušku") festivāla laikā iebraukšana par velti! Gerai faktas!Smile