Kredītkartes apdrošināšana, kas sedz autonomu pašrisku (Swed, X-karte utt)

12 atbildes [Pēdējā ziņa]
AShs
Nav tiešsaistē
Kopš: 29/12/2014
Ziņas: 424
Manīts: pirms 4 st

Sveiki! 

Neatradu forumā aktuālu info, bet varbūt kādam ir pieredze šī brīža kredītkaršu piedāvājuma salīdzinājumos.

Ir vēlme iegūt apdrošināšanu auto nomu pašriskam, jo tipiskais ap 1000 eur pašrisks nedaudz baida, bet katru reizi maksāt pacmit eur dienā ar baisi negribas.

Tāpat noder arī pēc iespējas labāka ceļojumu apdrošināšana, un bezmaksas priority pass noteikti ir labs bonuss.

Šobrīd izskatās ka Wwedbank platinum nodrošina visu, ar ekstra paku nodrošina arī neierobežotu lounge access (vai tas tā tiešām ir?).

Auto nomu pašrisku gan apdrošina, samazinot pašrisku uz 250eur (kas jau ir krietni labāk).

Vai kāds zin, cik reāli tas viss strādā / ir izmantojams?

 

Tāpat X-karte Infinity izklausās gana laba, bet tur priority pass lounge ir ierobežota skaita apmeklējumi, tālāk par maksu, nomas auto apdrošināšana gan izskatās 0 eur pašrisks.

Varbūt ir vēl kādi kredītkaršu piedāvājumi parastam LV rezidējošam cilvēkam? Smile

Padalieties lūdzu pieredzē!

Bzh
Nav tiešsaistē
Kopš: 03/12/2012
Ziņas: 1376
Manīts: pirms 3 st

Es esmu divas reizes pircis IF apdrošināšanu ar iekļautu auto pašriska apdrošināšanu (līdz 2000eur). Ir gan problēma - viņi neļauj pirkt šo apdrošināšanu tikai uz to brīdi, kad tiek īrēta mašīna, bet jāpērk uz visu ceļošanas periodu. Cena (kopā ar ceļojuma apdrošināšanu, kavēšanās, bagāžas zudumi/zādzības utmldz iekļauts) bija ~6eur dienā. Dārgi. Smile

Vēl šāds (pašriska apdrošināšana) piedāvājums ir Baltai, bet tas bija ~1,5x dārgāks Smile

Šis viedoklis ir mans un attiecas uz mani, pat, ja reizēm tas ir uzrakstīts vispārējā formā :)

AShs
Nav tiešsaistē
Kopš: 29/12/2014
Ziņas: 424
Manīts: pirms 4 st

Nujā, tāpēc pie biežas braukāšanas tie kredītkaršu apdrošināšanas piedāvājumi šķiet gana ok, ja viņi tiešām strādā.

MartinsT
Nav tiešsaistē
Kopš: 26/02/2009
Ziņas: 157
Manīts: pirms 2 ned

Paņēmu x-karti platinum. Auto īres pašriska apdrošināšanu neesmu dabā testējis, bet tā kā bezmaksas (ja aktīvi lieto), tad man šķiet ļoti labs piedāvājums. Infinity neesmu pētījis, jo tiklīdz ieraudzīju 350 EUR gada maksu, tā aizvēru lapu ciet.

ps. tā nav reklāma Smile

Janka2014
Lietotāja Janka2014 attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 07/09/2014
Ziņas: 817
Manīts: pirms 6 st
Kur: RIX

Kā tā pašriska apdrošināšana strādā?

Aizeju pie īres kompānijas, īrēju mašīnu bez nekādām apdrošināšanām, no kartes rezervē, pieņemsim 1000 EUR, un, ja kaut kas mašīnai notiek, kredītkarte nodrošina atmaksu par sabojāto? No kartes jau joprojām bloķēs līdzekļus?

Man ir X Platinum.

AShs
Nav tiešsaistē
Kopš: 29/12/2014
Ziņas: 424
Manīts: pirms 4 st

Tieši tā arī jābūt - pret auto nomas kantori ir jānokārto visas savas saistības, un tad var no kredītkartes apdrošinātāja piedzīt to, ko pieļauj apdrošināšana, attiecīgi, nomaksā savus 1000eur autonomai un cel prasību apdrošinātājiem to kompensēt.

Līdzekļu bloķēšana protams notiek, bet, manuprāt, ar mūsdienu kredītkartēm / gana lieliem kredītlimitiem, tas vairs nav tik briesmīgi.

 

Buicis
Nav tiešsaistē
Kopš: 29/10/2008
Ziņas: 4613
Manīts: pirms 16 st
Kur: RIX.

AShs rakstīja:

Līdzekļu bloķēšana protams notiek, bet, manuprāt, ar mūsdienu kredītkartēm / gana lieliem kredītlimitiem, tas vairs nav tik briesmīgi.

Tas atkarīgs no ceļojumu ieradumiem. Piemēram karību salās var uzrauties uz 3000-10000EUR lieliem bloķēšanas gadījumiem autonomās. Un ja vēl izdomā pa vairākām salām padzīvoties, tad var krietni nepietikt kredītkartes limiti. Ja ir "Klasiska" auto īre eiropā vai ASV, tad vajadzētu pietikt. ASV var ieberzties ar limitiem, ja katru nakti pliek citā viesnīcā. Jo viņiem ir niķis nobloķēt papildus ap 50USD un ne pārāk steidzīgi tos atbloķē.

2020:RIX, BGY, HEL, DOH, SEZ, CPH.
http://my.flightmemory.com/buicis

 

 

gklavs
Nav tiešsaistē
Kopš: 24/01/2017
Ziņas: 1811
Manīts: pirms 5 st

Janka2014 rakstīja:

Kā tā pašriska apdrošināšana strādā?

Aizeju pie īres kompānijas, īrēju mašīnu bez nekādām apdrošināšanām, no kartes rezervē, pieņemsim 1000 EUR, un, ja kaut kas mašīnai notiek, kredītkarte nodrošina atmaksu par sabojāto? No kartes jau joprojām bloķēs līdzekļus?

Man ir X Platinum.

Gluži jau bez apdrošināšanas nevar- CDW jābūt.

Un Citadelei ir arī max summa ierobežota- ja pareizi atceros - Platinum ir griesti- 1500 EUR- līdz ar to limuzīnu ņemt un droši sist nevar:)

 

 

 

2020. RIX, VIE, PRG, LCA.
2019. RIX, ARN, EWR, DEN, CPH, SXF.
2018: RIX, SXF, BGY, CGN, ARN, CPH, YYZ, DEN, FRA, TSF, MLA, CTA.
2017. RIX, VNO, MUC, DEN, FRA, BRE.

runcels23
Nav tiešsaistē
Kopš: 09/02/2015
Ziņas: 1066
Manīts: pirms 8 st

Parastā apdrošināšana gan jau būs iekšā cenā(vismaz EU, citos kontinentos liekas var nebūt) un tad ir pašrisks uz kādiem 1000€, kuru tad var apdrošināt pie nomas kantori par padsmit € dienā, vai ņemt apdrošināšanu pie citas kompānijas, vai izmantot kredītkarti kurai ir apdrošināšana, vai riskēt un neņemt neko,bet ja kas notiks tad nāksies šķirties līdz šiem 1000€

Tā kā man ir Citadelle X Platinum,tad tur ir iekšā apdrošināšana šis pašrisks līdz 1500€, ja pašrisks nomas kantorī ir zem šī 1500€ tad ar to vajadzētu pietikt, ja arī auto bojājumi būs ap 3000€, tad no tevis var prasīt tikai šo pašrisku kas nomas kantorī rakstīts līdz tiem 1500€, pārējais iet viņiem no parastās apdrošināšanas. Tālāk tu šo pašriska izdevumus prasi no apdrošinātājiem, Citadelles X Platinum tā ir BTA. Vēl notestējis neesmu, bet Spānijā nododot Sixt pierakstīja divas jaunas švīkas, neko neprotestēju,jo bija tik mazas,ka plānoju notestē kā tad darbojas šī kredītkartes apdrošināšana. Kad atdevu nākošajā dienā atnāca no Sixt,ka esmu atdevis auto un ar sarkanu iezīmētas vietas un papildus švīkas Nr.19 un Nr.20...mēnesis pagājis,bet neko vairs nesūta, depozīts sen jau atgriezts pilnā apmērā.

orsons21
Nav tiešsaistē
Kopš: 04/01/2009
Ziņas: 9387
Manīts: pirms 5 st
Kur:

Tas, ka kaut ko atzīmē, ne vienmēr nozīmē, ka būs jāmaksā. Man vienreiz Spānijā arī Sixt čalis atzīmēja it kā bojājumu uz lietā diska. Es mēģināju protestēt, man pat prātā nebija ienācis, ka disks vispār būtu bijis jāpēta saņemot (tur bija kaut kas pavisam smieklīgs, tāds kā mazs pleķītis vai noberzums). Šis saka, neko nevar darīt, bojājums esot, viņam jāatzīmē, tālāk jau priekšniecība lemšot,vai šis ir kas būtisks, vai nē. Beigās neko maksāt nelika.

P.S. Depozīta atgriešana gan neko nenozīmē. Toreiz tas čalis teica, ka depozītu viņi atgriežot arī tad, ja auto tiekot atdots lūžņu čupiņas veidā Smile. Pēc tam piedzenot faktiskos zaudējumus līdz pašriskam.

Roger
Lietotāja Roger attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 08/01/2010
Ziņas: 417
Manīts: pirms 2 d

Platinum ir laba karte, maksājumiem gan neizmantoju, tur Citadele, bet kopumā apdrošināšana strādā ļoti labi, Extra paka maksā naudu, bet tad neierobežots Priority pass garantēts - tas gan tikai kartes lietotājam. Patīk ka celojumā ir apdrošinātas ir arī personīgās mantas - saplīst dators vai nokrīt telefons nav jāuztraucas. Ja ceļot sanāk daudz manuprāt atmaksājas. 

norcha
Nav tiešsaistē
Kopš: 07/05/2014
Ziņas: 25
Manīts: pirms 4 d

Vecākiem sanāca "notestēt", toreiz gan vēl bija Balta un American Express. Ārzemēs viens ielika aizmugurē un kaut kāda iemesla pēc bija nofeilojuši un nepaņēmuši pilno apdrošināšanu īrējo auto. Tad nu Balta sedza KASKO pašriska summu (dēļ limita gan nesanāca pa nullēm izbraukt, bet labāk nekā neko nedabūt)

Rezumē - labāk tomēr ņemt pilno apdrošināšanu.

zahuj
Nav tiešsaistē
Kopš: 27/10/2009
Ziņas: 3577
Manīts: pirms 3 st

Nu swed platīna kartei jau:

Nomas automašīnas KASKO (Pašrisks 250 EUR) 40 000

Nav gan sanācis izmantot - likās jau, ka nāksies, kad kalnos pie Kortinas vētras laikā teju pa gaisu lidojoša miskaste trāpīja pa nomas auto, bet bojājums netika pamanīts pie nodošanas.