Katara — 2 dienas pietiek? Drošība?

4 atbildes [Pēdējā ziņa]
stella
Nav tiešsaistē
Kopš: 12/11/2014
Ziņas: 2
Manīts: pirms 48 ned

Sveiki,

plānojam 2 dienu stopover Dohā / Katārā pa ceļam uz Indiju.

Vai kāds nesen ir bijis un var updeitot par esošo situāciju / drošības sajūtu, kā arī vai ar 2 dienām ir pietiekami, lai gūtu nelielu ieskatu?

Paldies jau iepriekš!

ulla
Nav tiešsaistē
Kopš: 13/11/2009
Ziņas: 297
Manīts: pirms 11 st

Dohā ir ļoti droši, nelielu ieskatu var gūt arī 1 dienas laikā. Centrā ir tirgus, muzejs, promenāde, ir pāris lieli tirdzniecības centri. Ja paliek 2 dienas, tad, iespējams, jābrauc tuksneša safari vai kas tamlīdzīgs, jo pašā pilsētā nav īpaši ko darīt.

Esmu bijusi pirms dažiem gadiem uz nedēļu darba darīšanās, kā arī tikko tranzītā ar 15 stundu stopoveru. Ielidojot pieteicāmies uz bezmaksas ekskursiju, uzreiz informējot, ka pēc ekskursijas paliksim pilsētas centrā. Tādā veidā ietaupījām, jo nebija jāņem taksis uz pilsētas centru. Ekskursijas ilgums ap 2 stundām, pēdējā pietura - tirgus. Ved ar lielo autobusu, ir iespēja nolikt čemodānus autobusa bagāžas nodalījumā. Naudu mainījām tirgū, jo lidostā bija ļoti neizdevīgs kurss. Palikām netālu no tirgus Doubletree viesnīcā. Uber uz lidostu bija 55 QAR.

Lai gan drošība nav apdraudēta, sievietēm ieteicams vilkt apģērbu, kas nosedz rokas un kājas, un jārēķinās ar uzkrītošiem skatieniem no vīriešu puses. Katarā nedrīkst ievest alkoholu pat nelielos daudzumos, tādēļ, ja gribas ko paņemt līdzi uz  Indiju, tad jāpērk pirms lidojuma Dohas lidostā.

kumins
Nav tiešsaistē
Kopš: 15/04/2009
Ziņas: 38
Manīts: pirms 13 st

Varu ieteikt aizbraukt ar taxi uz Doha Pearl. Tā ir mākslīgi uzbērta un apbūvēta sala, netālu no Dohas. Ejot cauri "Venēcijai" (tāda tur pa tiešām ir ar kanāliem, tiltiņiem un krāsu mājām!), var nonākt skaistā pludmalē (laikam, ka privāta ASV un citiem diplomātiem). Galvenais uzņemt drošu soli pludmales virzienā un neviens i neliksies zinis Smile

stella
Nav tiešsaistē
Kopš: 12/11/2014
Ziņas: 2
Manīts: pirms 48 ned

Liels paldies par ieteikumiem!