Kā ceļot/ aktīvi atpūsties Zombijzemē.

4 atbildes [Pēdējā ziņa]
Andzejs
Nav tiešsaistē
Kopš: 06/08/2011
Ziņas: 353
Manīts: pirms 1 st
Kur: RIX

Lieldienās atcelta Kirgizstāna, maija brīvdinās Meksika., uz jautājuma zīmes maija beigās Melnkalne un Jāņos Dolomītalpi. Septembra sākumā tikai palikuši Kanādas rietumu dabas parki, kā lai vidējais celakājietis var mierīgi gulēt! Drausmas!

Kā teiktu Lei Fengs jādomā plašāk.

Ja visēdājiem ķīniešiem  izdosies skorbuli uzveikt, tad rietumzemes brīvību pieradušajiem, tas proces var būt daudz ilgāks. Neticu, ka Latvijas, arī Eiropas, ekonomika var izturēt dīkstāvi pusgadu, varbūt gadu. Ja nestrdā,  tam nav ko ēst, un ja skorbuls būs dzīvelīgāks un negribēs padotiea, nāksies visiem sadzīvot ar to, precīzāk, lielākajia daļai izturīgāko.

 Kā ceļot/ aktīvi atpūsties.esošajā, nākotnes situācijā ar  zuglūnošo nedraugu skorbuli?

Jautājums, ko varētu sadarīt aktīvu Latvijā  4 brīvajās Lieldienu dienās.  Vientuļi meži ar velo, vai laivošnaa nomaļās upēs  atkrīt. nav īstie laikapstākļi. Doma bija ar domubiedriem uz Visbiju vai Roņu salu ar kuģīti Palsa, robežas slēgtas, tas atkrīt. Nē, neesmu bezatbildīgs! Atbalstu valdības mērķi ierobežot pasaules ligu. Būtu gatavs arī pašizolācijai, ja būtu kaut mazākas aizdomas. Uzvilktu aizsargtērpus, brauktu.skatīit vietējos skaistumus, un rādīttu pasaulei, ka arī šajā situācijā var sildīt ekononiku. Tikai kur tādus tērpus var dabūt? 

Lūgums nerakstīt ieteikumus panikas cēlājus,, un citādi nolemtos, kuri vēlas sēdēt pagrabā uz tualets papīra kalna un ēst griķus, un skatīties seriālus. Tam jau ir citas tēmas. 

Šeit drosmīgos, nejaukt ar bezatbildīgajiem, racionālajiem ieteikumiem. Humors arī vienmēr noder. Smile

 

 

Ani
Nav tiešsaistē
Kopš: 08/04/2011
Ziņas: 68
Manīts: pirms 1 ned

šķiet, nu jau ir iespējas brīvajās dienās paceļot tikai un vienīgi pa Latviju. Vismaz līdz brīdim, kad būs vispārēja karantīna. Cerams, ka tas nenotiks. Cik labi, ka mums ir brīvi pieejamas pludmales, meži, dabas takas! Tagad paliks arī siltāks, varēsim braukt ar riteņiem

Velomens
Lietotāja Velomens attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 06/09/2013
Ziņas: 310
Manīts: pirms 19 st

Ani rakstīja:

šķiet, nu jau ir iespējas brīvajās dienās paceļot tikai un vienīgi pa Latviju. Vismaz līdz brīdim, kad būs vispārēja karantīna. Cerams, ka tas nenotiks. Cik labi, ka mums ir brīvi pieejamas pludmales, meži, dabas takas! Tagad paliks arī siltāks, varēsim braukt ar riteņiem

Tagad ir aizliegts braukt ar velo? Smile

Reāli saprotu, ka neko tagad nevajag plānot, jo nav zināms vai vispār būs pieļaujama pārvietošanās Latvijā.

 

57 valstis
www.velomens.lv

Viestursp1
Nav tiešsaistē
Kopš: 25/02/2013
Ziņas: 6163
Manīts: pirms 20 st

Latvijā pagaidām vīrusa izplatība tiekot kontrolēta un vismaz šajās dienās pārvietošanās LV netiks ierobežota. Tā  Ilze Viņķele. Toties UK šonakt ieviesa aizliegumu iziet no mājas un soda naudas par pārvietošanos, kas nav saistīta ar pārtikas iegādi vai ārsta apmeklējumu vai došanos uz darbu, ja no tā nevar izvairīties:

People must only leave their homes for essential supplies, medical help, or to travel to work if it is 'absolutely' unavoidable. Going out for exercise will be allowed once a day, but parks will be patrolled to make sure there is no abuse of the rules.

https://www.dailymail.co.uk/news/article-8144409/Boris-Johnson-announces-dramatic-coronavirus-lockdown.html?ito=push-notification&ci=11185&si=2937702

Ja viņiem ar apidemioloģiju tikpat sūdīgi kā ar valsts apmaksātu bezmaksas medicīnu, ka vēl britiem nesanāk kā Itālijā.

 

zmejs
Lietotāja zmejs attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 08/01/2014
Ziņas: 1118
Manīts: pirms 1 st

Nu briti jau mērķtiecīgi ignorēja visus drošības pasākumus līdz šim.

Tagad uzreiz bladāc otrā grāvī, bet iespējams par vēlu.