Iesakiet kā lēti tikt uz Āziju

6 atbildes [Pēdējā ziņa]
smaartinsh
Nav tiešsaistē
Kopš: 13/10/2011
Ziņas: 279
Manīts: pirms 7 st

Atbilstoši sadaļai - palīdziet atrast lētu lidojumu uz Āziju! Smile Bet, ja konkrētāk - neesmu Āzijā bijis nekad, gribas aizbraukt pirmo reizi tāpēc būtībā būtu vienalga uz kurieni, galvenais faktors droši vien būtu cena. Laiks varētu būt novembra beigas - decembris vai arī februāris - aprīlis uz kādām 5-10 dienām un brauktu visdrīzāk viens.

Kādi ieteikumi par galamērķi un laiku? Kur labāk skatīties lidojumus, varbūt ir kāds konkrēts ieteikums? Redzu, ka tēmā par lētiem lidojumiem no Rīgas ir kaut kādi piedāvājumi par 300-400 eur, tādā cenā gribētu iekļauties Smile bet neesmu vēl pētījis vai šie piedāvājumi ir nopērkami bez kaut kādiem trikiem un ar "parastām" kartēm (man ir MC, VISA un Maestro). Varbūt kāds arī šo var pakomentēt vai norādīt kur forumā meklēt metodi kā pirkt šāda veida piedāvājumus?

Lidojumiem var būt arī kādi garāki, sarežģītāki savienojumi un bez nododamās bagāžas.

Gigi
Nav tiešsaistē
Kopš: 19/01/2010
Ziņas: 610
Manīts: pirms 1 st

Mans pirmais Āzijas lidojums bija cenu kļūda uz Singapūru vienatnē. Izvēle uz Singapūru krita, jo pietiekami droša valsts. Bija doma ko pieķert vēl klāt, bet labi, ka to neizdarīju, jo Singapūra ir interesanta un skatāmā daudz.

Gigi

321
Nav tiešsaistē
Kopš: 25/06/2011
Ziņas: 2182
Manīts: pirms 52 min
Kur:

Iesaku lidot uz max ilgu laiku vai vismaz 2 nedeljam, ja mazak $ tad daudzas Azijas valstis ir ljoti letas letaja gala. Singepura, Honkonga, Japana, Dienvidkoreja nav letas, bet protams ir daudz iespejas netereties ari tur. Thayland, Malaizija un kas vel ir bezvizas uz kadu laiku

\m/

Linca
Nav tiešsaistē
Kopš: 11/10/2009
Ziņas: 2992
Manīts: pirms 9 st

Atkarīgs, vai gribi baudīt tādu riktīgo Āziju vai mierīgākā, drošākā variantā. Uz Indiju šodien pat bija kaut kas zem 400 eur no Rīgas ar TK, UIA. Uz Singapūru ar pa brīdim izkrīt ap 400 eur no Rīgas ar LOT. Man personīgi vismīļākā valsts no reģiona, kur esmu bijusi, ir Dienvidkoreja.

jtt
Nav tiešsaistē
Kopš: 15/11/2014
Ziņas: 3008
Manīts: pirms 1 st

Tuvākā lētākā Āzija vai tikai nebūs Bosfora otrs krasts Stambulā? Bet varbūt Jordānija? Kaut abas vietas plašāk zināmas kā Tuvie Austrum, tas neatceļ atrašanos Āzijā. Kazahija - kur nu vēl "āziskāk".

Juris
Nav tiešsaistē
Kopš: 29/10/2008
Ziņas: 19695
Manīts: pirms 3 d
Kur: RIX

Ķīnā būs vismazākā saskarsme ar mēģinājumiem apkrāpt — totalitārais režīms puslīdz tur grožos. Laikapstākļi gan jāskatās, lai nav pārāk auksts izvēlētajā laikā. Uz Ķīnu bieži akcijas par 300-400 EUR.

smaartinsh
Nav tiešsaistē
Kopš: 13/10/2011
Ziņas: 279
Manīts: pirms 7 st

Paldies par komentāriem! Uz to Āziju, kas ir pāri tiltam Stambulā esmu bijis un arī Jordānijā sanāca pabūt šovasar - gribas uz īsto Āziju Smile Tā padomājot laikam varētu precizēt, ka vairāk velk uz kādu no mazajām valstīm vai salām nevis Ķīnu vai Indiju (neizslēdzot tās kā iespējamus galamērķus). Par bardaku, mēģinājumiem apkrāpt un drošību īpaši nesatraucos.