Caur kādiem aģentiem rezervēt?

2 atbildes [Pēdējā ziņa]
skiver
Nav tiešsaistē
Kopš: 01/01/2009
Ziņas: 74
Manīts: pirms 21 st

Sveiki!

Jālido uz Ņujorku 08.06.15. ar atgriešanos 18.06.15. Datumi pāris dienu robežās variējami, esam 2 pasažieri, visticamāk ar 1 nododamo bagāžu, der JFK un LGA lidostas. Nav nācies lidot pāri okeānam un laiks salīdzinoši tuvu, tāpēc esmu drusku stresaina. Cenas, ko piedāvā meklētāji (no noderīgajām saitēm) diezgan līdzīgas -ap 580- 600 eur, tāpēc jautājums- kas ir drošākie aģenti, ja nu kas - kādi jautājumi, lidojuma maiņa, nu jebkas, tpu, tpu, kas var gadīties, expedia, opodo, visi pārējie? Vai pa tiešo Lufthansas lapā? Kas ar uzbekiem, zinu, ka viņi lido pa tiešo no Rīgas, bet neviens meklētājs viņus nepiedāvā... Varbūt gaidīt Stockman trakās dienas, viņiem, ja atmiņa neviļ, parasti bija piedāvājumi uz Ņujorku. Kāda pieredze?

kubis
Nav tiešsaistē
Kopš: 02/09/2013
Ziņas: 333
Manīts: pirms 3 ned
Kur: RIX

Pirkt biļeti jau faktiski var jebkur un nekādām lielām problēmām nevajadzētu būt, ja grib lielāku drošību izvēlies kādu no lielākajiem servisiem. Pa tiešu aviokompānijas lapā jau sanāk bez starpniekiem, ja cena nespiež, tad pirktu tur.

Uzbeku piedāvājumus dotajos datumos nebūs! Jāskatās kāds bija lidojumu grafiks, ja nemaldos 6dienā vai 7dienā.

http://uzbekair.nmdex.com/lv/kur-pirkt uzbeku biļetes Te meklējamas, jāzvana mājaslapā nekas sen nav mainījies, bet ap 600 eiro jābūt.

skiver
Nav tiešsaistē
Kopš: 01/01/2009
Ziņas: 74
Manīts: pirms 21 st

Paldies, kubi, sazvanīju uzbekair ofisu, bet viņi stipri dārgāki, nekā citi. Beigās nopirku pa tiešo Lufthansas lapā pa 578 eur vienam cilvēkam - nevarēja ar vairs gaidīt, jo sold out parādījās katru dienu arvien vairāk un beigās biju spiesta pagarināt savu ASV tūri par 2 dienām ar izlidošanu 06.06.