Briļļu pasūtīšana internetā. Plusi un mīnusi

5 atbildes [Pēdējā ziņa]
propers
Tiešsaistē
Kopš: 19/06/2014
Ziņas: 1812
Manīts: pirms 13 min

Mīnusus ir grūtāk dabūt. Plusus tirgo uz katra stūra. Atradu vienu kantori Amerikā kur var pasūtīt brilles pēc receptes. Vai kādam ir pieredze?

https://www.zennioptical.com/

osvalds
Nav tiešsaistē
Kopš: 29/10/2008
Ziņas: 154
Manīts: pirms 1 st

propers rakstīja:

Mīnusus ir grūtāk dabūt. Plusus tirgo uz katra stūra. Atradu vienu kantori Amerikā kur var pasūtīt brilles pēc receptes. Vai kādam ir pieredze?

https://www.zennioptical.com/

Teorētiski nav nekādu problēmu, ja nav svarīgi, kā brilles sēdēs uz deguna vai stiprināsies aiz ausīm. Attālumu starp zīlītēm var nomērīt ar spoguli, kā tur teikts Smile

Atkarībā no piegādes varētu būt muitas nodeva. Lēcu un rāmju kvalitāti jāvērtē pašam.

Īsti gan nesapratu, kāpēc mīnusus grūtāk dabūt. Tepat Latvijā optikas veikalos var pasūtīt, tāpat, ja braukā pa Eiropu, arī tur to var izdarīt.

jtt
Tiešsaistē
Kopš: 15/11/2014
Ziņas: 2112
Manīts: pirms 6 min

Kāpēc mīnusus grūtāk dabūt? Tirgus (tuvredzīgie) lielāks un attiecīgi ātrāk izpērk?

Vai tad attālums starp zīlītēm nav jau receptē ierakstīts? To taču jebkurā briļļu salonā pašu pirmo mēra (vismaz mana pieredze).

Kaut ir brilles (datordarbs galina redzi), līdz šim jaunas brilles/lēcas liktas "neatejot no kases", tai skaitā UK. Bet man nav arī nekādu specprasību.

Bzh
Nav tiešsaistē
Kopš: 03/12/2012
Ziņas: 1153
Manīts: pirms 2 st

Kad meklēju sev optiskās saulesbrilles, tad tie UK un US piedāvājumi bija neadekvāti dārgi.. Smile
Tiesa, es mēģināju izvirst pa dārgo. Plānākās lēcas, polarizētas un tonētas. Un vēl sportiska rakstura piegriezumu. Latvijas piedāvājums bija stipri lētāks. Un Latvijas veikalos ik pa laikam ir 30% atlaide Smile

P.S. Beigās nenopirku nekur. Parādījās ievērojami lielāki izdevumi (teorētiski pat plānoti, taču tik un tā negaidīti Grin) un saulesbrilles atlikās uz nākamo gadu Smile

Šis viedoklis ir mans un attiecas uz mani, pat, ja reizēm tas ir uzrakstīts vispārējā formā :)

Edzus
Nav tiešsaistē
Kopš: 01/07/2013
Ziņas: 2665
Manīts: pirms 5 st
Kur: RIX

Ja nu sanāk ceļot Āzijas galā, tad tur normālos optikas salonos, salīdzinot ar LV optikas veikaliem, cenas ir sviestmaize. Esmu sev pircis brilles Vjetnamā un Mjanmā: normāls rāmis + normāli "hameleoni" stikli (ar mīnusu), cenā ap $50.

321
Tiešsaistē
Kopš: 25/06/2011
Ziņas: 1928
Manīts: pirms 47 sek
Kur: LV

Pazinja sutot no Turcijas, ja arguments ir cena, pilnigi noteikti neizvelas nekvalitativus vai apsaubamus variantus Smile

\m/