Auto īre Rijekas lidostā

5 atbildes [Pēdējā ziņa]
gribassauli
Nav tiešsaistē
Kopš: 05/11/2017
Ziņas: 8
Manīts: pirms 49 ned

Sveiki!

Varbūt variet padalīties ar atsauksmēm par auto īri Rijekas lidostā? - labāk rezervēt jau iepriekš?...vai arī bez sarežģījumiem iespējams veikt rezervāciju uz vietas. Ar kādām cenām rēķināties (ņemot arī apdrošināšanu), ja auto ir vēlme īrēt uz nedēļu līdz 10 dienām. Vai cena būtiski atšķiras, ja auto saņem vienā vietā, bet nodod citā?

orsons21
Nav tiešsaistē
Kopš: 04/01/2009
Ziņas: 10486
Manīts: pirms 20 min
Kur:

Kāda varētu būt motivācija nerezervēt iepriekš? Protams, ka gandrīz garantēti būs dārgāk, nekā rezervējot laicīgi.

Cenas Rijekā var būt stipri atkarīgas no sezonas, un uzzināt tās var jebkurā autoīres lapā (autoeurope, rentalcars u.c.).

RX
Lietotāja RX attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 04/07/2009
Ziņas: 3054
Manīts: pirms 3 st
Kur:

Tas gan bija pasen, bet mēs Rijekā paņēmām auto nomā netālu esošā privātā kantorītī, kad apnika sēdēt viesnīcā. Mašīnas bija pieejamas pat septembrī. Parasti pie mazajiem kantoriem nedaudz lētāk, bet mašīnas nav tik svaigas.

jtt
Nav tiešsaistē
Kopš: 15/11/2014
Ziņas: 3255
Manīts: pirms 2 st

Reklāmas pašlaik sola nomu no piečuka dienā.

Janochka
Nav tiešsaistē
Kopš: 18/10/2011
Ziņas: 829
Manīts: pirms 19 ned

Apskaties, piemēram, autoeurope vai citos saitos cenas, nodošanu citur utt. 2 reizes ņēmu no Oryx, rezervēju caur autoeurope, viss ok. Vienmēr rezervēju iepriekš.

Ani
Nav tiešsaistē
Kopš: 08/04/2011
Ziņas: 68
Manīts: pirms 44 ned

Pirms gadiem 4-5 ņēmām auto Rijekas lidostā. Protams, rezervējām iepriekš. Pirmkārt, neviena autonoma neakceptēja to, ka masīnu mēs varētu nodot citā valstī (bija doma par Itāliju), taču par citu pilsētu pašā Horvātijā nezinu. Taču, ņemot mašīnu lidostā, tad tajā kantorītī (tur bija kādas 2-3 dažādas autonomas, lidosta maziņa) mums teica, ka, ja būtu pa tiešo no viņiem ņemts, nevis caur rentalcars.com (laikam caur šo ņēmām), tad apdrošināšanas noteikumi būtu bijuši labāki. Lai vai kā, kopīgi ar nomas pārstāvi pārbaudījām skrāpējumus, lai pēc tam nebūtu nekādu pārpratumu. Bet, starp citu, pēc nedēļas nododot mašīnu, nieviens to pat nepārbaudīja, paņēma tikai atslēgas. Pieredze bija laba.