Austrālija uz ilgāku laiku, iespējams, mainīgu

12 atbildes [Pēdējā ziņa]
k
Nav tiešsaistē
Kopš: 30/10/2008
Ziņas: 1780
Manīts: pirms 4 st
Kur: Rīga

RIX - MEL - RIX.  Marta pēdējā nedēļā turp, pēc <=90 dienām atpakaļ. Ar bagāžu.

Jautājums varbūt ne tik daudz par to, kur meklēt lētu lidojumu (par to gan arī būšu priecīgs dzirdēt Wink), bet par to, ka atpakaļ lidošana var pārcelties vēl par kādu 30*n dienu vēlāk. Cik skatos, vienvirziena biļetes sanāk neizdevīgas. Un atpakaļ biļetei tak laikam vienalga jābūt, lai tiktu valstī iekšā. Vēlāka atpakaļ lidojuma gadījumā vienkārši atteikties no biļetes vēl sliktāk, ja vien tā nav pirkta par ūber labu cenu. Kādā virzienā labāk rakt? Vai ir kādas opcijas atpakaļ biletes laika maiņai un cik lielā intervālā?

Juris
Nav tiešsaistē
Kopš: 29/10/2008
Ziņas: 19716
Manīts: pirms 10 st
Kur: RIX

Paskaties Etihad virzienā. Viņiem ir neticama pielaidība datumu mainīšanā pēc pasažiera vēlmes. Aprakstīju pieredzi te: http://www.celakaja.lv/forumi/pie-agenta-pirktas-aviobiletes-mainisana-p...

Pirms pirkšanas vari papētīt matrix cenas noteikumus, cik viņi grib par datumu maiņu. Man gribēja tikai starpību līdz cenai jaunajā datumā +50 EUR.

jtt
Nav tiešsaistē
Kopš: 15/11/2014
Ziņas: 3017
Manīts: pirms 5 st

Kopš (rādās būt) open return biļetes ir atceltas kā šķira, atliek tikai iespēja pirkt biļeti, kam var pēc iespējas mazsāpīgāk mainīt datumus.

austrālis
Nav tiešsaistē
Kopš: 10/03/2015
Ziņas: 9
Manīts: pirms 9 st
Kur:

Vairākas reizes cilveki ir lidojuši un nav prasīta atpakļ ceļa biļete (nav prasīts pilnīgi nekas). Bet nu nekad nevar zināt. 

Haso
Nav tiešsaistē
Kopš: 20/12/2013
Ziņas: 218
Manīts: pirms 10 st

austrālis rakstīja:

Vairākas reizes cilveki ir lidojuši un nav prasīta atpakļ ceļa biļete (nav prasīts pilnīgi nekas). Bet nu nekad nevar zināt. 

Tieši tā. Katram suni pie bagāžas pārbaudes arí nepievedīs, bet kādam var nepaveikties.

Juris
Nav tiešsaistē
Kopš: 29/10/2008
Ziņas: 19716
Manīts: pirms 10 st
Kur: RIX

Kas nesen pildījis eVisitor — vai tur vispār ir prasība pēc atpakaļbiļetes? Divreiz pirkt vienvirziena biļetes tāpat būs dārgi, bet principā gribētos saprast. Pa Austrāliju klīst liels skaits mugursomnieku (īpaši vāciešu), kaut kā šaubos, vai viņiem visiem ir fiksēta datumā nopirktas atpakaļbiļetes.

infests
Nav tiešsaistē
Kopš: 24/05/2011
Ziņas: 3571
Manīts: pirms 4 d
Kur: Stokholma

Principā, lai pieteiktos un saņemtu eVisitor atļauju, nav nepieciešama atpakaļbiļete vai biļete vispār. Viņi pat rekomendē nepirkt biļetes pirms nav iegūta atļauja, jo Tu nezini, vai to saņemsi. Divi galvenie klupšanas akmeņi:

  1. Imigrācijā jāpierāda, ka Tev ir pietiekami līdzekļi, lai tur uzturētos, un tas, ka nepaliksi tur. Atpakaļceļa biļete ir labs pierādījums, tāpat kā pastāvīgs darbs vai konkrētu viesnīcu rezervācijas un maršruts (kurš mugursomniekiem bieži ir neskaidrs). Ja viņi nav pārliecināti, ka nepaliksi, var Tevi neielaist. Un gan jau uz vāciešiem kā uz attīstītas un pārtikušas valsts pārstāvjiem skatās savādāk nekā uz ne tik bagātu valstu pilsoņiem.
  2. Jāpastrīdās ar aviokompāniju, kas var negribēt vest ar vienvirziena biļeti, jo patstāv iespēja ka neielaidīs. Nezinu, cik tas ir legāli, ja pati Austrālija šādu noteikumu neuzstāda. Nav pieredzes ar šo, tikai ko lasīju internetā.
Redzijs
Nav tiešsaistē
Kopš: 15/04/2013
Ziņas: 456
Manīts: pirms 3 st

Neatceros gan, ka eVisitor formā būtu prasīta atpakaļbiļete, taču, ja automātiski netiek apstiprināts, pienāk pieprasījumu pēc papildinformācijas, un tur viens no punktiem ir: "A description of the activities you plan to undertake over the period of your planned stay in Australia". Pieņemu, ka atpakaļbiļetes var nebūt, bet vismaz jāmāk ticami izskaidrot, ka nav plāna padzīvot, kamēr varbūt apniks. Tā kā man biļete bija, tad nosūtīju to, lai atbildīgajam klerkam mazāk jādomā.

Artuurs
Nav tiešsaistē
Kopš: 27/07/2015
Ziņas: 1
Manīts: pirms 4 gadi

Sveiki, es arī plānoju ap marta vidu doties uz Australiju, konkreti Sidneju. Būtu ļoti pateicigs, par info kur sameklēt maximali lētākas biļetes jo nekāds lētais prieks jau nav. Plānots ap diviem mēnešiem doties turp. Varbūt kādam ir kādi padomi?

BigBigT
Nav tiešsaistē
Kopš: 15/10/2015
Ziņas: 364
Manīts: pirms 1 d

Padoms ir uzmanīgi palasīt forumā par biļešu meklēšanu

Juris
Nav tiešsaistē
Kopš: 29/10/2008
Ziņas: 19716
Manīts: pirms 10 st
Kur: RIX

Artuurs rakstīja:
Varbūt kādam ir kādi padomi?

  1. Seko šai tēmai — Lēti lidojumi Eiropa — Austrālija, Okeānija (2016)
  2. Ja tur nekas labs neuzpeld kādu laiku, bet biļetes obligāti jāpērk, tad taisi jaunu tēmu ar lūgumu palīdzēt, pirms tam izlasot šo: Lidojums — pirms jautāt, izlasi lūdzu šo!
austrālis
Nav tiešsaistē
Kopš: 10/03/2015
Ziņas: 9
Manīts: pirms 9 st
Kur:

Juris rakstīja:

Pa Austrāliju klīst liels skaits mugursomnieku (īpaši vāciešu), kaut kā šaubos, vai viņiem visiem ir fiksēta datumā nopirktas atpakaļbiļetes.

Daudz vāciešu te ir ar working holiday. Tiem man liekas tik ļoti neskatās atpakaļ biļetes, bet gan vai ir līdzekļi sevi uzturēt. 

ans
Nav tiešsaistē
Kopš: 22/02/2012
Ziņas: 95
Manīts: pirms 1 d
Kur: NSW

Pērkot biļeti vajag noteikti izlasīt noteikumus, jo biļetes mēdz būt derīgas atpakaļceļam līdz 3 mēnešiem, dažreiz 6 mēnešiem un tikai retos gadījumos uz 12 mēnešiem. Tas gadījumam, ja domā palikt ilgāk par 3 mēnešiem. 

_* SYD,MEL