Aptaujas tīmekļa vietnē http://www.mansviedoklis.lv

Nav atbilžu
Ingemaars
Lietotāja Ingemaars attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 27/04/2010
Ziņas: 2385
Manīts: pirms 5 st
Kur: RIX
http://www.mansviedoklis.lv
Lielā Gada izloze – mēs Jūs aizsūtīsim ceļojumā 600 eiro vērtībā!

Ko Jūs izvēlētos – iedegt zem dienvidu saules, atvēsināties sniegā Alpos vai pavadīt atvaļinājumu pilsētā? Viens uzvarētājs iegūs savā īpašumā čeku no NovaTours, ar kuru iespējams apmaksāt gan aviobiļetes, gan viesnīcu.

Starp visiem biedriem, kuri pēdējā gada laikā atbildējuši uz vismaz vienu aptauju, tiks izlozēts čeks 600 eiro vērtībā no NovaTours tūroperatora. Čeka derīguma termiņš – veseli 5 gadi no tā noformēšanas brīža. Ar čeku iespējams apmaksāt jebkuru tūroperatora pakalpojumu jebkurā NovaTours tūroperatora tirdzniecības vietā Latvijā. Čeku iespējams pārdāvināt. Ja visa čeka summa netiek izlietota uzreiz, tad par atlikušo summu (ne mazāk kā 10 eiro) tiek izrakstīts jauns čeks, kuru iespējams izmantot, apmaksājot nākamo braucienu.

Par katru aptauju Jūs nopelnāt biļetes dalībai gada izlozē. Jo vairāk aptaujās piedalāties, jo lielāka iespēja laimēt. izloze notiek februārī, kad visas iepriekšējā gada aptaujas ir slēgtas. Ar uzvarētāju mēs sazināsimies personīgi uz reģistrēto e-pasta adresi.