Abu Dabī

5 atbildes [Pēdējā ziņa]
patikcelot
Nav tiešsaistē
Kopš: 01/08/2016
Ziņas: 45
Manīts: pirms 21 ned

Lidosim divatā(neprecēts pāris) uz Abu Dabī februāra beigās un dzīvosim tur nedēļu. Kādi ir pēdējie jaunumi par ceļošanu uz Abu Dabī? Vai ir kas noteikti jāievēro?

Ingemaars
Lietotāja Ingemaars attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 27/04/2010
Ziņas: 1680
Manīts: pirms 1 st
Kur: RIX

Publiskā vietā bučoties nevajadzētu. Viss pārējais tāpat kā citās valstīs. Neriskēju ielu šķērsot pie sarkanās gaismas, jo visos krustojumos uzkrītošas kameras. Iespējams, ka subjektīvs viedoklis?

trakulis
Lietotāja trakulis attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 15/10/2011
Ziņas: 1981
Manīts: pirms 41 ned
Kur: RIX

Pretiedeguma krēms. Peldkostīms. Šampanieti labāk Rīgas duty free nopirkt.

Ingemaars
Lietotāja Ingemaars attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 27/04/2010
Ziņas: 1680
Manīts: pirms 1 st
Kur: RIX

Par šampānieti piebilde vietā, bet arī Abu Dabi lidostas Tax Free cenas ir OK. Ārpus lidostas Tax Free, protams, sākas cita (latvietim vulgaris nesaprotama) cenu zona (attiecībā uz šampānieti un tam pielīdzināmiem dzērieniem).

Juris
Nav tiešsaistē
Kopš: 29/10/2008
Ziņas: 19895
Manīts: pirms 25 min
Kur: RIX

Varbūt kaut ko noderīgu atrodi pagājušā gada tēmā, kad daudzi ceļakājieši turp devās un kopīgi plānoja: https://www.celakaja.lv/forumi/celakajiesi-dodas-uz-abu-dabi-2019-g-feb-...

adamss
Lietotāja adamss attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 30/12/2009
Ziņas: 172
Manīts: pirms 1 ned
Kur: riga

Tikko atgriezos, biju 10 dienas.

Īrējām mašīnu Budgetā caur Autoeurope.ie, bet var arī iztikt ar sabiedrisko vai Uberīšiem. Cena degvielai .0.50-0.70 Euro par litru. Ceļi labi, braukšana nesagādā problēmas.  Ļoti labas publiskas pludmales, iesaku Corniche beach pie Etihad tower. Jāapmeklē noteikti zivju tirgus, kur jums par atsevišķu samaksu arī pagatavos jūsu nopirkto zivi, protams, jāsēko lai pārdēvējs neiesmērē zivi ar duļķainām acīm un tumšām žaunām. Must see ir Luvras muzejs.

 Etihad tower starp plkst. 17 un 18, jo jāredz saulriets. Biļete tornī maksāja 90 Dhirhami vienam .Cenā  iekļauts jūsu izvēlēts našķis 55 Dirhamu vērtībā, starp citu, kūkas ļoti gardas .Iesaku.Turpat netālu jārēdz krāšņo Emirātu pili, kas būvēta pavisam nesen.Netālu no pils Marina mall-liels iepirkšanas centrs, kur Carrefourā varēsiet samērā lēti pāēst, kā arī, naudu mainīt izdevīgāk ir tieši lielveikalos.

Noteikti jāapmeklē šeiha Zajeda mošeju pirms saullēkta,tādēļ jāierodās pēc plkst 16, Kāmēr iziesiet drošības kontroli, pienācīgi jūs saģērbs,ja būsiet ieradies ar šortiem,  paies vismaz 30 min. Iesaku ekskursiju plkst17 pa mošeju, kas ir bezmaksas.

Ja gribas izbaudīt arābu garšas, tad  Abd del Wahab restorāns būs īstais, noteikti pagaršojiet moutbal. Pamatēdiens kā minimums izmaksās 40 Euro uz diviem.

adamss